دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری انجمن توسعه و ترویج ایمنی هوانوردی برگزار می کند؛

آغاز دوره یکساله MBA هوانوردی در دانشگاه تهران با اعطای گواهینامه دانشگاه تهران ؛این دوره یکساله میباشد که دردانشگاه تهران برگزار میشود که آزمون ورودی ویا گزینش ندارد،مدرک از دانشگاه تهران و به سه زبان ارائه میشود،کلاسهاپنجشنبه ها ٨ صبح  تا ٥ عصر میباشد که کلا ٢٥٠ ساعت میباشد و شامل ٢٧ عنوان درسی که ٥ عنوان دروس پایه و ١٠عنوان دروس اصلی و ١٢ عنوان دروس تخصصی هوانوردی میباشد ،دوره mba برای نفراتی که مدرک کارشناسی دارند و دورهdba برای نفراتی که مدرک ارشد دارند برگزار میشود،در ضمن بعد از گذراندن دوره mba میتوانید در اولین دوره dba نیز شرکتکنید ،نفرات برتر هر دوره امکان بهره مندی رایگان از بورس دوره dba هوانوردی و جذب در شرکتهای هواپیمایی رو خواهندداشت.

هزینه دوره mba ١٠ میلیون تومان میباشد که سه میلیون تومان ابتدای دوره و زمان ثبت نام و مابقی به صورت اقساط طییکسال انجام میشود. مورد تایید وزارت علوم و سازمان هواپیمایی کشوری میباشد،این گواهینامه مدیریتی میباشد و شاخههوانوردی میباشد و معتبر میباشد و از طرف دانشگاه تهران صادر میشود .بیشتر خلبان ها با انگیزه مدیریت  و یا به عنوانرزومه جهت ارائه در خارج از کشور شرکت می کنند.

کلاسهای مدیریت کسب و کار هوانوردی

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

مدیریت ,کلاسهای ,کسب ,کار ,هوانوردی ,و یا به عنوانرزومه جهت ارائه در خارج از کشور شرکت می کنند ,کلاسهای مدیریت ,و یا به عنوانرزومه جهت ارائه در خارج از کشور شرکت می کنند کلاسهای ,مدیریت کسب ,کسب و ,کار هوانوردی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین های روز دنیا موزیک تاپ | Music Top مدرسه رباتیک وبلاگ تخصصی محسن مانشتی صنعت ساختمان.آی آر فروش دوربین مداربسته چکیده ی ذهن و روان یک بیمار حمایت از کارگر ایرانی وبلاگ رسمی کانال گپ فیلم در پیام رسان گپ کجا هستم